Tel.: +420 733 575 277
E-mail: office@arrivals.cz
Domluvit schůzku
X

O Arrivals

Přestože jsme relativně nová agentura, nejsme v oboru marketingu žádní zelenáči. Již od roku 2007 provozujeme marketingovou agenturu Fresh. I Fresh začínal jako agentura od píky, postupem času vyrostl a do řad jeho klientů se postupně dostaly velké společnosti z oborů stavebního developmentu, FMCG, IT a mnoha dalších. Arrivals je naše snaha o „návrat ke kořenům“ a nabídnutí profesionálního marketingu i malým společnostem.

 

Proč právě my?

U velkých a malých projektů mají často klienti různá očekávání. Jedno očekávání je však stejné – chtějí maximální výsledek za každou investovanou korunu. U Arrivals vám můžeme zaručit, že:

  • vaši kampaň budou spravovat profíci, kteří pracují i na projektech s miliónovými rozpočty
  • vždy díky propracovaným reportingovým nástrojům budete vědět, jaké má vaše kampaň aktuální výsledky a za co utrácíte své peníze
  • u nás budete vy a vaše podnikání na prvním místě, a proto uděláme maximum pro jeho růst

 

Levnější díky efektivitě

Možná si kladete otázku, jak může zavedená agentura nabízet své služby u menších projektů a zůstat cenově konkurenceschopná? Odpověď je naše efektivita. K zadávání požadavků vám bude sloužit náš propracovaný systém pro zadávání požadavků. Veškeré činnosti jsou maximálně automatizovány, díky čemuž naši specialisté věnují minimum času administrativě a maximum času optimalizaci vašich kampaní.

Kontaktujte nás